Home>O firmie

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe K.P. Marszałek S.J.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Marszałek” spółka jawna to firma z tradycjami rodzinnymi zajmująca się handlem artykułami spożywczymi. Siedziba firmy znajduje się w Bolesławcu przy al.Tysiąclecia 52. Na rynku Firma istnieje od 1990 roku. Od 2000 roku firma mieści się w wybudowanym od podstaw według norm i przepisów HACCP budynku magazynowo-biurowym.

Początkowo przedsiębiorstwo zajmowało się sprzedażą pieczywa, następnie jako hurtownia artykułów mleczarskich, obecnie oferta została poszerzona o pełna gamę artykułów spożywczych. Firma świadczy również usługi transportowe samochodami chłodnia, oraz jest dystrybutorem wody w systemie 19 litrowych butli firmy EDEN.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu nauczyliśmy się zaspokajać potrzeby naszych klientów i ciągle dążymy w kierunku udoskonalania naszej oferty przystosowując się do zmiennego otoczenia. Celem naszego przedsiębiorstwa jest kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy czyli wzrostu zaufania klientów i innych podmiotów do firmy. Naszą misją jest współpracować z naszymi klientami na zasadach partnerstwa.

PHU Marszałek nie ogranicza się tylko do klientów kupujących hurtowo. Chcąc poszerzyć naszą działalność oferujemy również możliwość zakupów detalicznych. Rejon naszego działania to południowo-zachodnia część Polski. Towar dostarczamy do klientów samochodami typu chłodnia.

Dzięki zespołowi doświadczonych i wyspecjalizowanych pracowników naszym klientom oferujemy profesjonalną obsługę i pomoc oraz wysoką jakość usług logistycznych. Hurtownia kieruje się uczciwością i rzetelnością w stosunku do swoich klientów, przez co buduje długofalowe relacje z kontrahentami oparte na zaufaniu i lojalności.